Nieco historii...

Tutaj dyskutujemy o rzeczach niekoniecznie związanych z rajdami :)

Moderatorzy: Apple, trzeci

Awatar użytkownika
davyjohn
Klubowicz
Posty: 4582
Rejestracja: ndz 06 sty, 2008 01:46
Lokalizacja: Szczecin

Nieco historii...

Postautor: davyjohn » pn 17 sie, 2009 00:30

V ELIMINACJA PZ - 01.06.03
Dzisiaj, czyli w Dzień Dziecka odbyła się V eliminacja o Tytuł Najzręczniejszego Kierowcy Szczecina 2003. Pogoda dopisała, zawodnicy i zawodniczki stawili się na starcie przygotowani. Impreza została zorganizowana bardzo sprawnie i płynnie.. Sędziowie i organizatorzy spisali się na medal.. Podziękowania dla Mirka Szcześniaka (Sędzia Główny), Asi Dyszczyk (Dyrektor Zawodów), Zdzicha Żniniwicza, Norberta Myszkorowskiego, oraz jeszcze kilku osobom których nazwiska gdzieś się zawieruszyły ;)

Impreza zaczęła się od przejazdu próbnego po trzech próbach. Następnie zawodnicy mieli do przejechania trasę zręcznościówki dwa razy, z czego czasy z poszczególnych prób liczyły się tylko te najlepsze..

Jak zwykle faworyci nie zawiedli i „powykręcali” najlepsze czasy.. Najbardziej efektownymi przejazdami mogli pochwalić się Norbert Myszkorowski i Marcin Chojnowski, którzy to wybrali trochę dziwne tory jazdy (choć prawidłowe). Nie można także zapomnieć o starcie dwóch zawodniczek z czego bardzo się cieszymy..

1. Leszek Kurek (N3) Opel Kadett GSi – 45,47 27,81 35,34 (108,62)
2. Grzegorz Łazar (N1) Ford Eskort – 43,34 30,37 36,35 (110,06)
3. Michał Kociuba (N3) Opel Kadett GSi – 46,03 27,78 38,41 (112,22)
4. Norbert Myszkorowski (N1) VW Polo – 46,31 30,22 36,91 (113,44)
5. Zdzisław Żniniewicz (N0) Fiat CC – 46,40 31,31 36,44 (114,15)
6. Marcin Chojnowski (N3) Opel Astra GSi – 48,88 29,50 36,22 (114,60)
7. Edward Waniak (N1) Renault Clio – 48,50 30,81 37,53 (116,84)
8. Błażej Czekan (N3) Ford Escort RS 2000 – 50,49 32,96 37,15 (120,60)
9. Paweł Michalczyk (N1) Opel Tigra – 49,96 31,82 39,00 (120,78)
10. Zbigniew Wania (N3) VW Passat – 49,47 32,34 39,63 (121,44)
11. Maciej Bujko (N2) Renault Megane – 48,57 32,28 41,15 (122,00)
12. Dariusz Pękalski (N1) Opel Astra – 54,72 34,05 39,69 (128,46)
13. Marek Tulikowski (N4) Audi 100 – 53,00 34,16 44,16 (131,32)
14. Magdalena Waniak (N3) VW Passat – 60,41 37,84 42,78 (141,03)
15. Elżbieta Kula (N2) Opel Astra – 60,72 35,96 44,00 (140,68)

dawkus
Klubowicz
Posty: 3551
Rejestracja: ndz 09 gru, 2007 21:17
Lokalizacja: Gryfino
Kontaktowanie:

Postautor: dawkus » pn 17 sie, 2009 00:38

Marzec 2004.

III Eliminacja PZ - WYNIKI (odbywajaca sie w pierwsza niedziele miesiaca w szczecinie ul wojska polskiego TOR KARTINGOWY)

KLASYFIKACJA GENERALNA

1. Leszek Kurek – Opel Kadett N-5 – (37,29; 34,78, 37,17) 109,24
2. Jakub Uczciwek – Vw Golf N-5 – (37,99; 35,29; 36,47) 109,75
3. Michał Kociuba – Opel Kadett N-5 – (37,45; 34,94; 37,69) 110,08
4. Michał Szwachła – Fiat 126 p N-1 – (39,13, 36,34; 36,27) 111,74
5. Grzegorz Łazar – Ford Fiesta N-4 – (39,19; 36,69; 36,56) 112,44
6. Zdzisław Żniniewicz – Honda CRX N-4 – (37,62; 34,47; 36,01 + 5) 113,10
7. Adrian Grodzki – Mercedes C N-5 – (39,48; 37,06; 37,13) 113,68
8. Maciej Laskowski – Ford Focus N-5 – (38,83; 35,16; 36,49 + 5) 115,48
9. Norbert Myszkorowski – Vw Jetta N-5 – (39,54; 37,19; 38,77) 115,50
10. Marcin Jackowski – Peugeot 306 N-5 – (40,38; 38,44; 37,99) 116,81
11. Maciej Bujko – Renault Megane Coupe N-4 – (41,32; 36,34; 39,94) 117,60
12. Robert Kot – Nissan Micra N-3 – (40,95; 37,81; 38,90) 117,66
13. Tomasz Smoleński – Daewoo Tico N-2 – (41,05; 39,00; 38,68) 118,73
14. Marcin Szczepaniak – Honda Civic N-4 – (39,83; 37,09; 41,89) 118,81
15. Piotr Szczygieł – Renault Clio N-4 – (41,11; 39,02; 39,09) 119,22
16. Andrzej Czekan – Mercedes A160 N-4 – (41,83; 37,10; 40,29) 119,22
17. Krzysztof Stefankiewicz – Honda CRX N-4 – (42,32; 38,44; 39,85) 120,61
18. Daniel Budka – Fiat CC N-2 – (42,51; 39,88; 38,97) 121,36
19. Zbigniew Waniak – Vw Golf N-5 – (40,92, 40,44, 41,93) 123,29
20. Piotr Szukszta – Honda Civic N-4 – (39,23; 36,19 + 5; 37,99 + 5) 123,41
21. Andrzej Nowakowski – Mitsubishi Colt N-4 – (40,13; 37,38 + 5; 40,93) 123,44
22. Gracjan Gutstein – Renault Clio N-4 – (41,45; 39,69; 43,84 + 5) 124,93
23. Wojciech Stefankiewicz – Honda CRX N-4 – (42,45; 41,87; 40,84) 125,16
24. Błażej Czekan – Mercedes A160 N-4 – (43,76; 38,15; 43,29) 125,20
25. Łukasz Fabisiak – Renault 19 N-4 – (43,89; 39,00; 43,05) 125,94
26. Marek Reontzki – Peugeot Partner N-5 – (42,32; 42,25; 45,64) 130,21
27. Paweł Michalczyk – Opel Tigra N-4 – (40,39; 35,96; T) 130,35
Zachodniopomorskie Forum Samochodowe
www.z-f-s.pl
Automobilklub Zachodniopomorski
www.akzp.pl
:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_
Seat Arosa 03, 1.0 + podtlenek LPG
Renault Megane 1.6 + LPG

dawkus
Klubowicz
Posty: 3551
Rejestracja: ndz 09 gru, 2007 21:17
Lokalizacja: Gryfino
Kontaktowanie:

Postautor: dawkus » pn 17 sie, 2009 00:40

KJS MARZEC 2004

ELIMINACJA KJS - wyniki

KLASYFIKACJA GENERALNA

1. Maciej Laskowski, Konrad Orłowski (Ford Focus – N5) – 469,20 (51.60; 65,35; 31,12; 50,11; 9,97; 32,41; 44,67; 4,47; 31,90; 31,68; 53,61; 62,31)

2. Mariusz Antonow, Wojciech Maras (Fiat CC – N4) – 473,14 ( 53,41; 66,95; 31,17; 52,13; 10,67; 32,85; 43,36; 5,23; 32,19; 30,69; 51,64; 62,85)

3. Leszek Kurek, Michał Kociuba (Opel Kadett Gsi – N5) – 478,65 (50,62; 63,58; 31,14; 50,19; 9,59; 31,50; 65,04; 4,71; 31,80; 30,74; 51,43; 58,31)

4. Jakub Uczciwek, Michał Szymański (Vw Golf – N5) – 481,04 (52,31; 67,57; 30,58; 57,28; 10,75; 32,47; 44,18; 4,80; 33,13; 31,30; 53,39; 63,28)

5. Janusz Furgał, Mirosław Szcześniak (Renault Megane Coupe – N5) – 489,38 (55,91; 73,10; 31,70; 55,61; 10,56; 31,66; 46,02; 4,81; 31,19; 33,06; 51,04; 64,72)

6. Michał Szwachła, Emil Deskiewicz (Fiat 126 p – N4) –492,61 (56,53; 73,73; 30,22; 55,63; 12,23; 34,78; 45,78; 4,31; 29,86; 29,59; 56,07; 63,88)

7. Marcin Garczarczyk, Waldemar Pietruszyński (Vw Polo G40 – N5) – 517,15 (60,43; 67,86; 32,87; 55,18; 10,76; 33,97; 44,24; 4,60; 33,57; 31,70; 54,51; 87,46)

8. Norbert Myszkorowski, Krystian Kordyka (Vw Jetta – N5) – 519,515 (53,06; 69,21; 32,22; 60,12; 10,74; 32,72; 47,84; 4,62; 34,21; 34,27; 53,04; 87,46)

9. Zdzisław Żniniewicz, Marcin Koniarski (Honda CRX – N4) – 522,41 (52,59; 95,37; 33,71; 52,50; 14,38; 33,75; 44,07; 4,67; 37,84; 32,25; 55,43; 65,85)

10. Grzegorz Łazar, Robert Kot (Ford Fiesta XR2 – N4) – 522,82 (52,90; 70,55; 31,83; 53,91; 10,59; 31,25; 45,43; 5,01; 32,04; 30,69; 71,16; 87,46)

11. Wojciech Stefankiewicz, Krzysztof Stefankiewicz (Honda CRX – N4) – 527,72 (56,72; 76,11; 32,69; 58,10; 10,64; 34,87; 56,36; 4,91; 34,73; 31,53; 60,43; 70,63)

12. Piotr Szukszta, Andrzej Żwirblis (Honda Civic – N4) – 533,36 (52,72; 65,77; 36,85; 59,09; 10,28; 35,37; 50,45; 4,41; 36,04; 36,91; 76,56; 68,91)

13. Daniel Budka, Marcin Szczepaniak (Fiat CC – N4) – 554,75 (75,93; 73,39; 35,77; 58,89; 14,38; 35,63; 65,04; 5,37; 32,98; 30,89; 58,10; 68,38)

14. Maciej Dębowski, Tomasz Dębowski (Toyota Carina – N4) – 585,91 (57,19; 85,26; 38,34; 63,19; 12,16; 35,97; 56,09; 5,16; 43,92; 37,28; 64,07; 87,28)

15. Marek Reontzki, Piotr Drozd (Peugeot Partner – N5) – 589,78 (60,63; 77,43; 44,63; 67,88; 12,19; 40,44; 62,06; 5,34; 40,58; 34,94; 62,57; 81,09)


Maciek Focusem wygrał... a teraz? heh



Dawid: a ja znalazłem zapowiedź tej imprezy

I ELIMINACJA KJS - 14 marca 2004 r.
Organizatorzy zaplanowali 12 prób:
HARMONOGRAM ZAWODÓW
BK-1 - Tor Kartingowy - godz. 10.00
START - Tor Kartingowy - godz. 11.02
Sz-1 - Tor Kartingowy
Sz-2 - Tor Kartingowy
Sl-1 - Tor Kolarski
Sz-3 - Urząd Celny
Szh-1 - Urząd Celny
Sz-4 - Parking, ul.Hryniewieckiego
PKC-1 - Lotnisko Dąbie
Sz-5 - Lotnisko Dąbie
Sh-1 - Lotnisko Dąbie
Sl-2 - Lotnisko Dąbie
Sl-3 - Tor Kolarski
Sz-6- Tor Kartingowy
Sz-7- Tor Kartingowy
Meta - Tor Kartingowy
BK-2 - Tor Kartingowy

Wpisowe: 50,00 zł
Zgłoszenia: Biuro ABRD, ul.Malczewskiego 10/12 pokój 129; tel 424-00-01 wew.385; 0693-10-35-20; ze strony www.akademiabrd.pl - Dział Sportu - Zgłoszenia; w dniu zawodów - w godz. 10.00 - 10.30 - Biuro Zawodów Tor Kartingowy;
Rozdanie dokumentów - w dniu zawodów, w godz. 9.45 - 10.30.
W zawodach startuje załoga - kierowca + pilot. W czasie trwania prób sportowych kaski obowiązkowe.
Zakończenie KJS i rozdanie nagród - godz. 15.30.
Ostatnio zmieniony pn 17 sie, 2009 01:37 przez dawkus, łącznie zmieniany 2 razy.

dawkus
Klubowicz
Posty: 3551
Rejestracja: ndz 09 gru, 2007 21:17
Lokalizacja: Gryfino
Kontaktowanie:

Postautor: dawkus » pn 17 sie, 2009 00:41

V Eliminacja PZ - wyniki

Po zakończeniu konkurencji odbył się pokaz hamowania na mokrej nawierzchni. Prędkość samochodu mierzona była policyjnym radarem. Celem pokazu było zademonstrowanie właściwej reakcji kierowcy na nagłe zagrożenie na drodze, przedstawienie skutków reakcji nieprawidłowej oraz wzrost długości drogi hamowania przy minimalnym zwiększeniu prędkości pojazdu.
Ratownicy z Grupy Ratownictwa Medycznego „POMORZE” zademonstrowali na fantomach i omówili zasady udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym.
Tuż przed wręczeniem dyplomów i pucharów, w ramach podziękowania za „wsparcie i zaangażowanie w rozwój kultury motoryzacyjnej oraz poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w związku z pomocą przy organizacji samochodowych zawodów sportowych” pamiątkowe dyplomy od Zarządu Okręgowego PZM w Szczecinie, Automobilklubu Szczecińskiego i Akademii BRD otrzymali sędziowie oraz osoby zaangażowane w organizację imprez w minionych sezonach.

WYNIKI IV Eliminacji Konkursu o Tytuł Najzręczniejszego Kierowcy Szczecina

KLASYFIKACJA GENERALNA

1. Leszek Kurek – Opel Kadett (5) – 103,70
2. Michał Kociuba – Opel Kadett (5) –105,62
3. Janusz Furgał – Renault Megane (5) – 108,06
4. Grzegorz Łazar – Ford Fiesta (4) – 108,76
5. Jarosław Matuszak – Citroen AX (4) – 109,98
6. Rafał Aleksandrowicz – Opel Kadett (5) – 110,24
7. Zdzisław Żniniewicz – Honda Civic (4) – 111,54
8. Jakub Uczciwek – Vw Golf (5) – 111,83
9. Michał Szwachła – Fiat 126 p (1) – 112,11
10. Leon Kamiński – Fiat CC (3) – 112,84
11. Paweł Michalczyk – Vw Golf (5) – 112,99
12. Marek Tulikowski – Peugeot 106(4) – 113,01
13. Piotr Szukszta – Honda Civic (4) – 114,27
14. Wojciech Stefankiewicz – Honda CRX (4) – 116,25
15. Robert Kot – Nissan Micra (3) – 117,27
16. Mirosław Szcześniak – Ford Focus (4) – 117,39
17. Zbigniew Waniak – Vw Golf (5) – 117,57
18. Marcin Kołacz – Suzuki Swift (2) – 118,38
19. Paweł Gaca – Fiat 126 p (1) – 119,09
20. Tomasz Smoleński – Daewoo Tico (2) – 119,70
21. Maciej Bujko – Renault Megane (4) – 119,76
22. Dariusz Pękalski – Opel Astra (4) – 119,99
23. Marcin Siudek – Fiat CC (2) – 122,45
24. Błażej Kwiatkowski – Audi 90 (5) – 123,70
25. Dominik Mądrzak – Suzuki Swift (3) – 124,56
26. Bogdan Ostrowski – Audi 80 (4) – 124,79
27. Magdalena Waniak – Vw Passat (5) – 134,35
28. Marek Staliński – Mercedes 107 SLC (5) – 134,69
29. Krzysztof Karamański – Ford Escort (4) – 137,50
30. Norbert Myszkorowski – Honda Civic (4) – 138,61
31. Adrian Wolanin – Ford Mondeo (5) – 138,76
32. Maciej Matczak – Opel Corsa (3) – 139,15
Zachodniopomorskie Forum Samochodowe

www.z-f-s.pl

Automobilklub Zachodniopomorski

www.akzp.pl

:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_:_

Seat Arosa 03, 1.0 + podtlenek LPG

Renault Megane 1.6 + LPG

Awatar użytkownika
davyjohn
Klubowicz
Posty: 4582
Rejestracja: ndz 06 sty, 2008 01:46
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: davyjohn » pn 17 sie, 2009 00:46

II ELIMINACJA RSMWZ - 27-28 kwietnia 2002 roku

W sobotę 27 kwietnia, tradycyjnie z Rampy na Wałach Chrobrego, o godzinie 16.32 wystartuje załoga z numerem pierwszym. Pierwsze próby to oczywiście Komandorska i Admiralska, które pojawią się w ciągu całego rajdu jeszcze cztery razy - specjaliści od tej trasy mogą nadrabiać straty... Zaplanowana w ten dzień strefa serwisowa będzie znacznie dłuższa niż te z poprzednich imprez, głównie z tego powodu, że zaplanowane są odcinki nocne w drugiej części I etapu. Zmiana czasu na letni i niechęć słońca do wcześniejszego zachodzenia za horyzont, mimo postulatów organizatorów, spowodowała konieczność wydłużenia strefy serwisowej do 90 minut - w strefie tej załogi biorące na trasie nautralizację wyrównują czasy. Zakończenie etapu sobotniego oraz ogłoszenie wyników po I etapie około godziny 23.00.

Start do II etapu w kolejności miejsc zajętych w sobotę, o 10.02. Mało czasu na sen i ewentualne usuwanie usterek. Przyjazd na metę pierwszego zawodnika zaplanowano na godzinę 14.30.

Wstępnie przewidziano 25 prób sportowych: 10 w pierwszym etapie (w tym 3 nocne), 15 w drugim dniu rajdu.

Zgłoszenia do rajdu: Biuro Akademii BRD, Szczecin, ul. Jacka Malczewskiego 10/12 "Dom Marynarza", pokój 129, pon.-pt. w godz. 9.00-15.00, tel. (91)424-00-01 w.385; Istnieje możliwość wypełnienia formularza zgłoszenia na tej stronie (Wydział Sportu - Zgłoszenia). Wpisowe: 140,00 zł (dla członków Automobilklubów 100,00 zł) - w pierwszym terminie, tzn. do 22 kwietnia; wpisowe w drugim terminie - 200,00 zł - bez zniżek.

Wyniki (łezka w oku się kręci):
1 Marek Szubryt, Paweł Paś - Szczecin (5) Renault Clio 1800 1221
2 Mariusz Podkalicki, Klaudia Podkalicka (1) Renault Megane C. 2000 1233
3 Marcin Kucharski, Dariusz Bała - Szczecin (4) Vw Golf 1800 1234
4 Jakub Wachla, Piotr Szczygieł - Szczecin (3) Citroen Saxo 1587 1243
5 Janusz Furgał, Aleksandra Furgał - Szczecin (9) Renalt Megane C. 2000 1252
6 Dawid Urbański, Piotr Urbański - Szczecin (6) Toyota Celica 1800 1254
7 Wojciech Kacprzyk, Łukasz Łoniewski (2) Honda Civic 1600 1266
8 Michał Szymański, Jerzy Szymański - Szczecin (8) Fiat Bravo 1370 1273
9 Rafał Szymczak, Tomasz Szpila - Ustka (12) Fiat Uno 1500 1279
10 Maciej Żuchowski, Michał Żuchowski - Szczecin (13) Alfa Romeo 1400 1291
11 Marcin Chojnowski, Daniel Czajka - Szczecin (20) Opel Astra 1998 1292
12 Grzegorz Misiorny, Tomasz Nowak - Gorzów Wlkp. (7) Citroen BX 1900 1292
13 Andrzej Czekan, Błażej Czekan - Gryfino (23) Ford Escort 1998 1316
14 Robert Bendig-Wielowiejski, Paweł Czerkawski - Szczecin (33) Ford Fiesta 1242 1327
15 Jacek Konasiuk, Krzysztof Mikołajczyk - Szczecin (21) Suzuki Swift 1300 1332
16 Grzegorz Łazar, Michał Kociuba - Szczecin (15) Ford Escort 1392 1335
17 Remigiusz Boba, Grzegorz Górnicki - Goleniów (34) Peugeot 306 1600 1342
18 Mariusz Solpa, Piotr Samulak - Szczecin (26) Nissan Sunny 1806 1354
19 Marcin Jackowski, Marek Tulikowski - Tanowo (17) Peugeot 306 1868 1356
20 Adam Jurczyk, Konrad Wiszniewski - Łobez (19) Fiat Seicento 899 1356
21 Leon Kamiński, Joanna Klimczak - Szczecin (16) Fiat CC Sporting 1108 1360
22 Jarosław Matuszak, Katarzyna Matuszak - Mierzyn (18) Fiat Seicento 1108 1364
23 Michał Hofbauer, Krzysztof Bereszko - Szczecin (30) Fiat Cinquecento 900 1364
24 Marcin Łastowski, Bartek Łastowski - Szczecin (29) Vw Golf 2800 1376
25 Szymon Mazurek, Bartłomiej Lewkowicz - Szczecin (35) Ford Ka 1299 1397
26 Witold Witkowski, Marian Janulewicz - Szczecin (50) Fiat Siena 1600 1405
27 Bartłomiej Namerła, Katarzyna Rado - Szczecin (28) Renault Clio 1149 1407
28 Michał Szwachła, Emil Deskiewicz - Szczecin (22) Fiat 126 p 650 1434
29 Paweł Osinka, Tomasz During - Szczecin (31) Fiat 126 p 652 1437
30 Radosław Paluch, Zbigniew Paluch - Szczecin (27) Vw Golf II 1781 1463
31 Patryk Wyszczelski, Jakub Ratowski - Szczecin (24) Renault 5 1200 1466
32 Krzysztof Maik, Tomasz Struczko - Szczecin (36) Opel Astra 1400 1499

Awatar użytkownika
davyjohn
Klubowicz
Posty: 4582
Rejestracja: ndz 06 sty, 2008 01:46
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: davyjohn » pn 17 sie, 2009 01:01

Pamiętam tamten KJS w 2002 roku - wówczas to była impreza dla "młodszych stażem" zawodników (co widać na przykładzie pierwszej załogi - doświadczony Marek był pilotem swojego młodszego brata; lista nazwisk też mniej znana w tamtych czasach). W tym dniu byłem po raz pierwszy szczęśliwym kierownikiem odcinka na Stobnie ;) Pamiętam narzekających kierowców, że próba jest ciasna - na zakończenie wsiadłem do Toyoty Camry (czyli rodzinne auto dużych gabarytów) i zrobiłem 5 czas odcinka :P

II ELIMINACJA KJS O PUCHAR ELPIGAZU - RELACJA I WYNIKI
Ford Focus z nr 1 wyruszył na trasę SZ-1 i SZ-2,szybkich i bardzo technicznych prób ustawionych na Torze. Łącznie zawodnicy mięli do przejechania ok. 50 km dojazdówek i 15 prób sportowych wsród których większość stanowiły SZ-ty. Dodatkową trudnością dla zawodników była zróżnicowana nawierzchnia prób sportowych - prócz bardzo przyczepnego asfaltu i betonu wystąpił także szuter.
Do rajdu wystartowały 22 załogi (ukończyło 21), które najliczniej obsadziły klasy N4 i N2. Najmniej obsadzoną okazała się klasa N1, gdzie wystartowały tylko dwa samochody i N3 z trzema autami.
Po bardzo zaciętej walce zwycięstwo w klasyfikacji generalnej rajdu odniosła załoga Tomasz Szubryt / Marek Szubryt startująca w kl N3 samochodem bardzo "nierajdowym" czyli Fordem Escortem Kombi.

Do rozegrania pozostała w tym roku jeszcze III Eliminacja KJS 06/10 (ostatnia), która roztrzygnie o podziale miejsc na koniec sezonu 2002.

ms

KLASYFIKACJA GENERALNA

LP. NR Zawodnik Samochód Poj. KL. WYNIK
1/ 9 Tomasz Szubryt - Marek Szubryt Ford Escort Kombi 1598 3 779,36
2/ 20 Mariusz Solpa - Piotr Samulak Nissan Sunny 1803 4 787,98
3/ 7 Marcin Szczepaniak - Daniel Budka Honda Civic 1400 2 792,03
4/ 22 Marcin Jackowski - Monika Jackowska Peugeot 306 1900 4 800,68
5/ 3 Michał Hofbauer - Szymon Siniakiewicz Fiat CC 900 1 801,44
6/ 13 Andrzej Czekan - Błażej Czekan Ford Escort RS 2000 1998 4 807,55
7/ 8 Robert Kot - Michał Kociuba Ford Escort 1392 2 812,69
8/ 17 Jacek Konasiuk - Kszysztof Miakołajczyk Suzuki Swift 1300 2 820,83
9/ 19 Bartłomiej Namerła - Katarzyna Rado Renaut Clio 1149 2 823,99
10/ 6 Robert Bendig-Wielowiejski - Paweł Czerkawski Ford Fiesta 1242 2 825,16
11/ 2 Marcin Łastowski - Bartłomiej Łastowski VW Golf VR6 2800 4 826,46
12/ 16 Szymon Szymański - Jarosław Sobota WV Golf 1781 4 843,36
13/ 1 Maciej Laskowski - Łukasz Chęć Ford Focus 1988 4 848,81
14/ 14 Patryk Wyszczelski - Mirosław Szychulski Renaut 5 1200 2 852,46
15/ 21 Dariusz Pękalski - Krzysztof Bereszko Daewoo Matiz 900 1 866,25
16/ 15 Marcin Żebrowski - Elwira Żebrowska Renaut 19 1721 4 877,97
17/ 10 Mariusz Tajer - Piotr Kasprzyk Renaut 11 1397 2 909,14
18/ 18 Michał Jefimowicz - Marcin Chojnowski Renaut Megane 1598 3 919,74
19/ 12 Andrzej Woźniak - Piotr Siniecki Opel Calibra 2000 4 927,82
20/ 4 Kacper Pietrusiński - Anika Tomiec Toyota Corolla 1332 2 929,48
21/ 11 Błażej Majewski - Paweł Żebrowski Ford Fiesta 1597 3 955,47

Awatar użytkownika
davyjohn
Klubowicz
Posty: 4582
Rejestracja: ndz 06 sty, 2008 01:46
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: davyjohn » pn 17 sie, 2009 01:04

Kryterium Asów - ech, co za czasy...

KRYTERIUM ASÓW
W imprezie towarzyszącej Auto Salon Show 2002 wystartują zawodnicy zajmujący czołowe pozycje w rankingu kierowców biorących udział w cyklicznych eliminacjach wyścigowych i rajdowych Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego. Przewidziany jest start około 20 zawodników, typowanych przez organizatorów.
Oficjalna a zarazem ostateczna lista startowa będzie znana w piątek 7 czerwca.
Zawody mają trwać od godz 14:00 do 17:00 i będą obejmowały po dwa przejazdy jednej szybkiej, a zarazem bardzo technicznej próby sportowej o długości ok. 600 m.

Wszyscy zawodnicy będą startować w jednej klasie - OPEN.
Trasa będzie przebiegać po kostce. Schemat próby dostępny jest od wtorku (04.06.02) w biurze ABRD.

Obowiązuje regulamin Wyścigowych SMWZ.
Zawodnicy obowiązani są do posiadania numerów startowych takich samych jak na eliminacjach wyścigowych.

Wstępna lista startowa:
1. Dawid Urbański - Toyota Celica,
2. Marek Szubryt - Renault Clio 16V,
3. Jakub Wachla - Citroen Saxo VTS,
4. Michał Kociuba - Ford Escort,
5. Norbert Gruszczyński - Renault Clio 16V,
6. Marcin Kucharski - VW GTi,
7. Szymon Mazurek - Nissan Primera,
8. Mariusz Podkalicki - Renault Megane Coupe,
9. Janusz Furgał - Renault Megane Coupe,
10. Wojciech Kacprzyk - Honda Civic,
11. Leszek Kurek - Fiat 126p,
12. Marcin Chojnowski - Opel Astra GSI,
13. Michał Szymański - Fiat Bravo,
14. Maciej Żuchowski - Alfa Romeo 145 ,
15. Andrzej Czekan - Ford Escort RS 2000,
16. Paweł Osinka - Fiat 126p,
17. Małgorzata Serbin - Alfa Romeo 156,
18. Jacek Konasiuk - Suzuki Swift,
19. Mirosław Szcześniak - Fiat 126p,
20. Michał Szwachła - Fiat 126p,
21. Jarosław Matuszak - Fiat SC;

Informacji udziela Marek Tulikowski.

i wyniki też wynorowałem - pamiętam ten blamaż w moim wykonaniu haha
Kryterium Asów o Puchar Dyrektora MTS
Jak to ostatnio bywa ... kiedy w Szczecinie organizowana jest impreza samochodowa – zjawia się czołówka naszych kierowców. I tym razem nikt nie zawiódł. Na starcie stawiło się 19 zawodników w przygotowanych do walki autach. Nie zabrakło też prawdziwych samochodów wyścigowych, jeżdżących w mistrzostwach Polski.
Trzeba było dwukrotnie przejechać trasę o długości ok. 600 metrów przed główną halą MTS. Liczył się tylko czas lepszego okrążenia.
Słysząc warkot silników, zwiedzający targi wybiegli na parking aby oglądać zmagania kierowców. A było na co popatrzeć. Wiele aut, których moc sięgała ponad 140 - 150 KM. Fiat Bravo – urwane koło na krawężniku, Alfa 156 - uszkodzona felga. Do ostatniej chwili nie wiadomo było kto wygra, ponieważ większość kierowców w drugim przejeździe poprawiało swoje czasy. Jednak zwycięzca był jeden – Mariusz Podkalicki, który uzyskał dwa najlepsze czasy przejazdów. Na drugim miejscu, rzutem na taśmę znalazł się Marek Szubryt. Na trzeciej pozycji uplasowały się dwie osoby – Marcin Kucharski i Gosia Serbin. Oboje wykręcili te same czasy...
Nagrody, puchary, dyplomy wręczał sam dyrektor Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

A to wyniki w całości:
1. Mariusz Podkalicki – Renaut Megane Coupe – 45,49
2. Marek Szubryt – Renaut Clio 16V – 45,93
3. Marcin Kucharski – VW Golf Gti – 45,94
3. Małgorzata Serbin – Alfa Romeo 156 – 45,94
5. Wojciech Kacprzyk – Honda Civic – 45,99
6. Janusz Furgał – Renaut Megane Coupe – 47,14
7. Michał Kociuba – Ford Escort – 47,60
8. Andrzej Czekan – Ford Escort RS 2000 – 47,80
9. Norbert Gruszczyński – Renaut Clio 16V – 47,98
10. Jacek Konasiuk – Suzuki Swift – 48,31
11. Dawid Urbański – Toyota Celica – 48,53
12. Szymon Mazurek – Nissan Primera – 49,21
13. Michał Hofbauer – Fiat Cinquecento 900 – 49,43
14. Bartłomiej Wierzbicki – Daewoo Lanos – 50,06
15. Jarosław Matuszak – Fiat Seicento 1100 – 50,17
16. Michał Szwachła – Fiat 126p – 50,59
17. Paweł Osinka – Fiat 126p – 50,73
18. Mirosław Szcześniak – Fiat 126p – 52,53
19. Daniel Papuga – Fiat Seicento 900 – 53,70
Ostatnio zmieniony pn 17 sie, 2009 01:40 przez davyjohn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
davyjohn
Klubowicz
Posty: 4582
Rejestracja: ndz 06 sty, 2008 01:46
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: davyjohn » pn 17 sie, 2009 01:23

Klasyfikacje z maja 2002. Cztery rodzaje imprez: amatorskie KJS i "zręcznościówka", dla nieco lepszych WSMWZ i RSMWZ

RAJDOWE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO
Klasyfikacja generalna
1. Mariusz Podkalicki, Klaudia Podkalicka - Sz-n (Renault Megane 2000-N4) - (15,15) 30
2. Marek Szubryt, Paweł Paś - Sz-n (Renault Clio 16 V 1794-N4) - (6,20) 26
3. Marcin Banaszak, Edward Banaszak - Pilchowo (Toyota MR2 2000-N4) - (20,0) 20
4. Marcin Kucharski, Dariusz Bała - Sz-n (VW Golf GTI 1800-N4) - (7,12) 19
4. Wojciech Kacprzyk, Łukasz Łoniewski - Sz-n (Honda Civic 1600-N3) - (12,7) 19
5. Jakub Wachla, Piotr Szczygieł - Sz-n (Citroen Saxo VTS 1587-N3) - (9,10) 19
6. Dawid Urbański, Piotr Urbański - Sz-n (Toyota Celica (1800-N4) - (5,8) 13
7. Janusz Furgał, Aleksandra Furgał - Sz-n (Renault Megane 1600/2000-N3/N4) - (2,9) - 11
8. Tomasz Porawski, Piotr Porawski - Poznań (Audi 80 2197-N4) - (10,0) 10
9. Michał Szymański, Jerzy Szymański - Sz-n (Fiat Bravo 1370-N2) - (3,6) 9
10. Przemysław Dwulat, Arkadiusz Bas - W-wa (Citroen Saxo VTS 1597- N3) - (8,0) 8
11. Rafał Szymczak, *** - Ustka (Fiat Uno 1500-N3) - (1,5) 6
12. Grzegorz Misiorny, *** - Gorzów Wlkp (Citroen BX 1900-N4) - (4,2) 6
13. Maciej Żuchowski, Michał Żuchowski - Sz-n (Alfa Romeo 1400-N2) - (0,4) 4
14. Marcin Chojnowski, Daniel Czajka - Sz-n (Opel Astra GSI 1998-N4) - (1,3) 4

Klasa N-1
1. Adam Jurczyk, Konrad Wiszniewski - Łobez (Fiat Seicento 899) - (10,6) 16
2. Michał Szwachła, Emil Deskiewicz - Sz-n (Fiat 126 p 650) - (4,3) 7
3.Wojciech Rejdukowski, Leszek Kurek - Police (Fiat 126 p 650) - (6,0)6
4.Michał Hofbauer, Krzysztof Bereszko - Sz-n (Fiat CC 900) - (0,4)4
5.Mirosław Szcześniak, *** - Sz-n (Fiat 126 p 650) - (3,0)3
6.Jarosław Chraniuk, Piotr Balsewicz - Gryfino (Fiat 126 p 650) - (2,0)2
3.Paweł Osinka, Tomasz During - SZ-n (Fiat 126 p 650) - (0,2)2

Klasa N-2
1. Michał Szymański, Jerzy Szymański - Sz-n (Fiat Bravo 1370) - (10,10) 20
2. Norbert Blonkowski, Michał Hofbauer - Mierzyn (Toyota Yaris 998) - (6,0) 6
2. Maciej Żuchowski, Michał Żuchowski - Sz-n (Alfa Romeo 1400) - (0,6) 6
3. Grzegorz Łazar, Michał Kociuba - Sz-n (Ford Escort 1297) - (4,2) 6
4. Robert Bendig-Wielowiejski, Paweł Czerkawski - Sz-n (Ford Fiesta 1242) - (0,4) 4
5. Jacek Konasiuk, Bartosz Kamasz - Sz-n (Suzuki Swift 1300) - (1,3) 4
6. Leon Kamiński, Joanna Klimczak - Sz-n (Fiat CC Sporting 1108) - (3,0) 3
7. Jarosław Matuszak, Katarzyna Matuszak - Mierzyn (Fiat Seicento 1108) - (2,1) 3

Klasa N-3
1. Wojciech Kacprzyk, Łukasz Łoniewski - Sz-n (Honda Civic 1600) - (10,4) 14
2. Jakub Wachla, Piotr Szczygieł - Sz-n (Citroen Saxo VTS 1587) - (6,6) 12
3. Rafał Szymczak, *** - Ustka (Fiat Uno 1500) - (2,3) 5
4. Przemysław Dwulat, Arkadiusz Bas - W-wa (Citroen Saxo VTS 1597) - (4,0) 4
5. Janusz Furgał, Aleksandra Furgał - Sz-n (Renault Megane 1600) - (3,0)3
6. Remigiusz Boba, Grzegorz Górnicki (Peugeot 306 1600) - (2) 2

Klasa N-4
1. Marek Szubryt, Paweł Paś - Sz-n (Renault Clio 16 V 1794) - (2,10) 12
2. Marcin Banaszak, Edward Banaszak - Pilchowo (Toyota MR2 2000) - (10,0)10
3. Mariusz Podkalicki, Klaudia Podkalicka - Sz-n (Renault Megane 2000) - (6,4) 10
4. Marcin Kucharski, Dariusz Bała - Sz-n (VW Golf GTI 1800) - (3,6) 9
5. Tomasz Porawski, Piotr Porawski - Poznań (Audi 80 2197) - (4,0) 4
6. Janusz Furgał, Aleksandra Furgał - Sz-n (Renault Megane 2000) - (0,3) 3
7. Dawid Urbański, Piotr Urbański - Sz-n (Toyota Celica 1800) - (1,2) 3


WYŚCIGOWE SAMOCHODOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Klasyfikacja generalna (OPEN)
1. (7) Urbański Dawid (Toyota Celica 1800)- (10,20,13,15) 58
2. (35) Szubryt Marek (Renault Clio 1800) - (0,17,20,20) 57
3. (12) Wachla Jakub (Renault Clio/Citroen Saxo 1600) - (5,13,17,13) 48
4. (3) Kociuba Michał (Opel Kadett 1600) - (15,12,11,7) 45
5. (22) Gruszczyński Norbert (Renault Clio 1800) - (1,5,15,8) 29
6. (26) Kucharski Marcin (VW Golf 1800) - (1,15,0,11)27
7. (5) Mazurek Szymon (Ford Ka 1300) - (12,6,3,6) 27
8. (1) Szczygieł Piotr (Renault Clio 1400) (20,4,2,0) 26
9. (6) Podkalicki Mariusz (Renault Megane C. 2000) - (11,0,1,12) 24
10. (14) Urbański Piotr (Toyota Celica 1800) (3,9,9,1) 22
11. (24) Furgał Janusz (Renault Megane 1600) - (1,10,10,0) 21
12. (16) Kacprzyk Wojciech (Honda Civic 1600) - (1,1,0,17) 19
13. (9) Kurek Leszek (Fiat 126p 650) - (8,3,5,2) 18
14. (2) Kamiński Leon (Fiat CC 1100) - (17,0,0,0) 17
15. (25) Chojnowski Marcin (Opel Astra 2000) - (1,0,12,4) 17
16. (10) Szymański Michał (Fiat Bravo 1400) - (7,2,7,0) 16
17. (13) Antonow Mariusz (Renault Clio 1800) - (4,11,0,0) 15
18. (21) Żuchowski Maciej (Alfa Romeo156 1600) - (1,8,4,1) 14
19. (4) Łazar Grzegorz (Opel Kadett 1600) - (13,0,0,0) 13
20. (38) Mariusz Basiński (VW Polo 1595) - (0,0,0,10) 10

Klasa H-1150
1. (9) Kurek Leszek (Fiat 126p 650) - (4,4,4,6) 18
2. (33) Matuszak Jarosław (Fiat S.C. 1100) - (0,6,3,3) 12
3. (39) Tomasz Kurelski (Fiat S.C. 1108) - (0,0,0,10) 10
3. (2) Kamiński Leon (Fiat CC 1100) (10,0,0,0) 10
4. (11) Osinka Paweł (Fiat 126p 650) - (3,1,1,2) 7
5. (8) Siudek Marcin (Fiat S.C. 900) (6,0,0,0) 6
6. (20) Szwachła Michał (Fiat 126p 650) - (1,2,2,1) 6
7. (42) Michał Hofbauer (Fiat CC 900) - (0,0,0,4) 4
8. (30) Gąciarz Przemysław (Fiat CC 1100) - (0,3,0,0) 3

KJS
Klasyfikacja generalna
1. Marcin Jackowski,Marek Tulikowski (Peugeot 306 1868 N4) - 20
2. Michał Hofbauer,Krzysztof Bereszko (Fiat CC 900 N1) - 15
3. Andrzej Czekan,Błażej Czekan (Ford Escort RS 2000 1998 N4) - 12
4. Jacek Konasiuk,Krzysztof Mikołajczyk (Suzuki Swift 1300 N2) - 10
5. Wojciech Rejdukowski,Leszek Kurek (Fiat 126p 650 N1) - 9
6. Tomasz Szubryt,Marek Szubryt (Ford Escort 1597 N3) - 8
7. Robert Kot,Michał Kociuba (Ford Escort 1392 N2) - 7
8. Patryk Wyszczelski,Jakub Ratomski (Renault 5 1200 N2) - 6
9. Gerard Gizelewski,Jacek Gizelewski (Renault Clio 1200 N2) - 5
10. Marcin Żebrowski,Paweł Żebrowski (Renault 19 1721 N4) - 4
11. Jacek Malicki,Maciej Staniszewski (Fiat 126p 902 N1) - 3
12. Mariusz Solpa,Piotr Samulak (Nissan Sunny 1998 N4) - 2


Klasa N1
1. Michał Hofbauer,Krzysztof Bereszko (Fiat CC 900) - 10
2. Wojciech Rejdukowski,Leszek Kurek (Fiat 126p 650) - 6
3. Jacek Malicki,Maciej Staniszewski (Fiat 126p 902) - 4
4. Jakub Uczciwek,Łukasz Lipnicki (Fiat 126p 650) - 3
5. Sławomir Nowakowski,Sylwester Nowakowski (Fiat 126p 650) - 2
6. Przemysław Gawryszczak,Wojciech Dettlaff (Fiat 126p 650) - 1

Klasa N2
1. Jacek Konasiuk,Krzysztof Mikołajczyk (Suzuki Swift 1300) - 10
2. Robert Kot,Michał Kociuba (Ford Escort 1392) - 6
3. Patryk Wyszczelski,Jakub Ratomski (Renault 5 1200) - 4
4. Gerard Gizelewski,Jacek Gizelewski (Renault Clio 1200) - 3
5. Bartek Baszczyński,Michał Szymański (Peugeot 306 1360) - 2
6. Kacper Pietrusiński,Anika Tomiec (Toyota Corolla 1332) - 1

Klasa N3
1. Tomasz Szubryt,Marek Szubryt (Ford Escort 1597) - 3
2. Zbigniew Rybczyński,Krzysztof Szanter (Hunday Accent 1495) - 2
3. Mariusz Konasiuk,Filip Kabza (Nissan Almera 1500) - 1

Klasa N4
1. Marcin Jackowski,Marek Tulikowski (Peugeot 306 1868) - 6
2. Andrzej Czekan,Błażej Czekan (Ford Escort RS 2000 1998) - 4
3. Marcin Żebrowski,Paweł Żebrowski (Renault 19 1721) - 3
4. Mariusz Solpa,Piotr Samulak (Nissan Sunny 1998) - 2
5. Marek Hofbauer,Elżbieta Hofbauer (Audi 80 1896) - 1


KONKURS O TYTUŁ NAJZRĘCZNIEJSZEGO KIEROWCY SZCZECINA - O PUCHAR "ELPIGAZU"

Klasyfikacja generalna
1. Łazar Grzegorz (Opel K./Ford Esc.- N3~N2) - (20,6,2,20) 48
2. Hofbauer Michał (Fiat C.C. N1) - (9,15,20,0) 44
3. Uczciwek Jakub (Fiat Brava/Fiat 126p N3~N1) - (15,20,5,1) 41
4. Malicki Jacek (Fiat 126p N1) - (1,12,4,6) 23
5. Szczepaniak Marcin (Honda Civic N2) - (7,1,1,12) 21
6. Mazurek Szymon (Ford Ka N2) - (10,10,0,0) 20
7. Krzyżowski Szymon (VW Golf N3) - (9,8,2) 19
8. Witkowski Maciej (Nissan Sunny N4) - (0,7,10,0) 17
9. Rejdukowski Wojciech (Fiat 126 p N1) - (0,0,15,1) 16
10. Bendig-Wielowiejski Robert (Ford Fiesta N2) - (0,0,0,15) 15
11. Jackowski Marcin (Peugeot 306 N4) - (12,0,1,0) 13
12. Gizelewski Gerard (Renault Clio N2) - (0,2,1,9) 12
13. Pękalski Dariusz (Fiat CC N1) - (1,1,1,8) 11
14. Wyszczelski Patryk (Renault 5 N2) - (0,0,0,10) 10
15. Korycki Maciej (Fiat 126p N1) - (0,1,9,0) 10
16. Michalczyk Paweł (Opel Tigra N2) - (0,8,1,1) 10
17. Sobota Jarosław (Opel Astra N3) - (1,3,0,5) 9
18. Siudek Marcin (Fiat S.C. N1) - (8,0,0,0) 8
19. Kot Robert (Ford Escort N2) - (0,0,1,7) 8
20. Pisarski Robert (Volvo 360 N4) - (0,0,7,0) 7

Klasa N1
1. Hofbauer Michał (Fiat C.C.) - (10,6,10,0) 26
2. Uczciwek Jakub (Fiat 126p) - (0,10,0,3) 13
3. Pękalski Dariusz (Fiat CC) - (2,3,1,6) 12
4. Malicki Jacek (Fiat 126p) - (1,4,3,4) 12
5. Rejdukowski Wojciech (Fiat 126p) - (0,0,6,1) 7
6. Siudek Marcin (Fiat S.C.) - (6,0,0,0) 6
7. Korycki Maciej (Fiat 126p) - (0,1,4,0) 5
8. Sagun Paweł (Fiat CC) - (4,0,0,0) 4
9. Papuga Daniel (Fiat S.C.) - (0,2,2,0) 4
10. Sarnecki Jerzy (Daewoo Tico) - (3,0,0,0) 3
11. Nowakowski Sławomir (Fiat 126 p) - (0,0,0,2) 2

Klasa N2
1. Mazurek Szymon (Ford Ka) - (10,10,0,0) 20
2. Łazar Grzegorz (Ford Escort) - (0,4,4,10) 18
3. Szczepaniak Marcin (Honda Civic) - (6,1,0,4) 11
4. Podgórski Piotr (Nissan Sunny) - (0,0,10,0) 10
5. Germanek Janusz (Daewoo Lanos) - (0,0,6,0) 6
6. Michalczyk Paweł (Opel Tigra) - (0,6,0,0) 6
7. Gizelewski Gerard (Renault Clio) - (0,2,2,2) 6
8. Bendig-Wielowiejski Robert (Ford Fiesta) - (0,0,0,6) 6
9. Konasiuk Jacek (Suzuki Swift) - (4,0,0,0) 4
10. Kot Robert (Ford Escort) - (0,0,3,1) 4
11. Domagała Łukasz (VW Golf) - (3,0,0,0) 3
12. Grabczak Krzysztof (VW Polo) - (0,3,0,0) 3
13. Wyszczelski Patryk (Renault 5) - (0,0,0,3) 3
14. Kurpisz Patryk (Skoda Felicia) - (2,0,0,0) 2
15. Andrzejewski Marcin (Nissan Micra) - (1) 1
16. Kowalczyk Krzysztof (Zaporożec) - (1,0,0,0) 1
Klasa N3
1. Krzyżowski Szymon (VW Golf) - (0,10,10,0) 20
2. Sobota Jarosław (Opel Astra)- (2,4,0,6) 12
3. Uczciwek Jakub (Fiat Brava) - (6,0,6,0) - 12
4. Łazar Grzegorz (Opel Kadett) - (10,0,0,0) 10
5. Stateczny Michał (Ford Escort) - (0,6,0,0) 6
6. Szpikowski Lukasz (Fiat 125 p) - (3,3,0,0) 6
7. Kieliszkowski Konrad (Seat Cordoba) - (0,0,2,3) 5
8. Pawłowski Konrad (VW Golf) - (0,0,4,0) 4
9. Wiszniewski Konrad (Renault Megane C.) - (4,0,0,0) 4
10. Rybczyński Zbigniew (Hunday) - (0,0,0,4) 4
11. Siniakiewicz Szymon (Skoda Felicia) - (0,0,3,0) 3
12. Stachurski Piotr (Ford Focus) - (0,2,0,0) 2
13. Rodziewicz Zenon (Opel Kadett) - (0,0,0,2) 2
14. Lepczyński Jacek (VW Golf) - (1,0,0,0) 1
15. Rulewicz Marcin (Renault Megane) - (0,0,1,0) 1
16. Tomaszewski Tomasz (Opel Ascona) - (0,1,0,0) 1
17. Broll Alexander (VW Golf) - (0,0,0,1) 1

Klasa N4
1. Witkowski Maciej (Nissan Sunny) - (0,10,10,0) 20
2. Jackowski Marcin (Peugeot 306) - (10,0,0,0) 10
3. Kapral Jacek (VW Corrado/Peug.406) - (0,6,0,1) 7
4. Paluch Radosław (VW Golf) - (6,0,0,0) 6
5. Pisarski Robert (Volvo 360) - (0,0,6,0) 6
6. Żebrowski Marcin (Renault 19) - (0,1,4,0) 5
7. Ćwikliński Tomasz (Audi 80) - (4,0,0,0) 4
8. Szlachtowicz Remigiusz (Toyota Carina) (0,4,0,0) 4
9. von Spiczak Bartosz (Alfa Romeo 155) - (1,3,0,0) 4
10. Sakowicz Dariusz (Mercedes ML) - (3,0,0,0)3
11. Wiencis Piotr (VW Corrado) - (0,0,3,0) 3
12. Puzacz Radosław (Ford Escort) - (0,2,0,0) 2
13. Witkowski Maciej (Renault Megane C.) - (2,0,0,0) 2
14. Neuding Artur (Honda Prelude) - (0,0,2,0) 2
15. Krzyżowski Szymon (VW Golf) - (0,0,0,2) 2
16. Koralewski Tomasz (Ford Escort) - (0,0,1,0) 1
Mitsubishi Galant EA5W - 2.5 V6 163KM +LPG
Toyota Celica VI gen (AT200) - 1.8 115KM automat - emerytura
Mitsubishi Galant E88A - 2.5 V6 170KM 4x4 - cywil w służbie rajdowej ;)

Awatar użytkownika
davyjohn
Klubowicz
Posty: 4582
Rejestracja: ndz 06 sty, 2008 01:46
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: davyjohn » pn 17 sie, 2009 01:28

huhu, zupełnie zapomniałem że podczas wyścigów było tyle "kółek" podczas finałów
Maj 2002



Marek Szubryt zwycięzcą IV Eliminacji WSMWZ

Po przeliczeniu wyników „najzręczniejszych” w szranki zawodów stanęli „najszybsi”.
Zgodnie z regulaminem WSMWZ nie każdy może wystartować w eliminacji wyścigów. Niektórzy są tym faktem zawiedzeni, ale warunki dopuszczenia zawodników do tej konkurencji ustalone zostały dla zachowania bezpieczeństwa startujących, kibiców i organizatorów, dlatego też lista startowa nie może być dziełem przypadku.
Oprócz stałych bywalców wyścigów po raz pierwszy na Torze Kartingowym wystartowała obsada zawodników ze Słupska – Tomasz Kurelski (Fiat S.C.), Piotr Czudowicz (Ford Escort), Rafał Szymczak (Fiat UNO) i Mariusz Basiński (VW Polo). Mamy nadzieję, że spotkamy się z nimi na następnej eliminacji.
Szczególnie emocjonująco przebiegały wyścigi finałowe. Gratulacje dla zwycięzców ... i pokonanych.
Wkrótce na stronie zdjęcia z tej imprezy, oraz film zrealizowany przez MT Studio.

Klasyfikacja IV Eliminacji WSMWZ – 5 maja 2002 r.

Klasa OPEN – Finał - 4 okrążenia toru

1. Marek Szubryt – Renault Clio – 2.26,15
2. Wojciech Kacprzyk – Honda Civic – 2.29,55
3. Dawid Urbański – Toyota Celica – 2.34,76
4. Jakub Wachla – Citroen Saxo – 2.35,03

Klasa OPEN – Półfinał - 3 okrążenia toru

5. Mariusz Podkalicki – Renault Megane – 1.17,48
6. Marcin Kucharski – VW Golf – 1.17,99
7. Mariusz Basiński – VW Polo – 1.18,18
8. Andrzej Czekan – Ford Escort – 1.18,39

Klasa OPEN – Eliminacje - 2 okrążenia toru

9. Norbert Gruszczyński – Renault Clio – 78,86
10. Michał Kociuba – Ford Escort – 79,21
11. Szymon Mazurek – Nissan Primera – 79,52
12. Jacek Konasiuk – Suzuki Swift – 80,89
13. Marcin Chojnowski – Opel Astra – 80,93
14. Michał Hofbauer – Fiat CC – 81,29
15. Leszek Kurek – Fiat 126 p – 81,64
16. Piotr Czudowicz – Ford Escort – 81,76
17. Rafał Szymczak – Fiat Uno – 81,87
18. Maciej Żuchowski – Alfa Romeo 156 – 81,96
19. Witold Witkowski – Fiat Siena – 82,35
20. Jarosław Matuszak – Fiat S.C. – 82,90
21. Tomasz Kurelski – Fiat S.C. – 83,74
22. Paweł Osinka – Fiat 126 p – 85,76
23. Michał Szwachła – Fiat 126 p – 85,97
24. Przemysław Gąciarz – Fiat CC – 87,02
25. Daniel Papuga – Fiat S.C. – 88,54
26. Piotr Urbański – Toyota Celica – 89,51

Klasa H-1150 - Finał - 4 okrążenia

1. Tomasz Kurelski – Fiat S.C. – 2.40,79
2. Leszek Kurek – Fiat 126 p – nie ukończył
3. Michał Hofbauer – Fiat CC – 2.41,27
4. Jarosław Matuszak – Fiat S.C. – 2.44,68

Klasa H-1150 - Eliminacje - 2 okrążenia

5. Paweł Osinka – Fiat 126 p – 85,76
6. Michał Szwachła - Fiat 126 p – 85,97
7. Przemysław Gąciarz – Fiat CC – 87,02
8. Daniel Papuga – Fiat S.C. – 88,54

Forum wtedy nie było, ale komentarze pod informacjami można było dodawać... :)

Bardzo mi się niedzielna imprezka, fajnie że pogoda dopisała (szczególnie tym na slickach)...cieszę sie że w klasie (małej) było tyle aut...ogolnie było szybko (bez szykan)...Pozdrawiam i gratuluje zwyciestw...
Mayer 2002-05-07 / 20:09:59

Jeszcze raz gratulacje dla Marka i podziekowania dla Kuby za, jak zwykle, emocjonujacy pojedynek.
Dawid 2002-05-07 / 23:51:28

gratulacje wszystkim startujacym!a w szczegulnosci dla Marka Sz!to bylo piekne co wyprawiales na torze! Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje!
<ja> 2002-05-08 / 08:44:05

Pozdrawiam cię również Marku! Jesteś super :)
2002-05-08 / 22:38:25

hmm...znow te noname-y :(
Marek Clio 16v 2002-05-09 / 14:05:27

i tak pewnie od chlopakow :-P
Dawid 2002-05-09 / 17:30:39

Niezła imprezka, pasjonujace pojedynki. Oby tak dalej.Gratulacje dla zwyciezcy i pozostałych startujacych za wole walki ;o)
ALAN (Marcin Żebrowski) 2002-05-10 / 08:34:55

proponuje jutro czyli sobota zrobic akis mały wsóplny trening gdzies na stobnie np chodzi mi o cos w rodzaju zrecznosciówki moge zkolowac 11 słópków co wy na to w szczególnosci zapraszam najlepszych :>
RS team 2002-05-10 / 17:59:54

RS: ja prawdopodobnie bede w szczecinie. Jak coś to dzwońcie do mnie. Niestety nie mam netu w domu a kończe prace. Adam J.
Voyager 2002-05-10 / 18:24:30

Zrobiłem mały eksperyment podczas wyścigu-na prostej finałowej,przed zakrętem w prawo rozmieszczone były "słupki" z opon.Patrzyłem jaki zawodnik gdzie zaczyna hamowanie-np.Marek Szybryt kopał w hebel na 3 "słupki" przed zakrętem,a np. p.Podkalicki czy Gruszczyński robili to na 4-5 słupku.Bardzo trafny pomysł z tymi oponami!Dzieki temu było określić jakim systemem kto jeździ.Pozdrawiam!
Żeebro (Paweł Żebrowski) - Ren 2002-05-10 / 22:12:59

Do Żeeebro...hmm wiesz ze nawet sie nad tym nie zastanawialem nigdy..? heh robie to odruchowo :) pozdrawiam...
Marek Clio 16v 2002-05-11 / 19:47:08

taaa... a Michu Hofbauer w ogole nie kopal w hebel tylko wchodzil na pelnym gazie :-) zwrociles na to uwage podczas licznia?
Dawid 2002-05-13 / 11:59:01

to trzeba hamować przed zakrętami?.. teraz mi to mówicie.....a te oponki leżały przypadkowo - ciekawe ilu tak podpatrzyło moment hamowania?... a oponki nie zawsze tam będą :P
Mayer 2002-05-15 / 22:10:38

kierowca wisniowego CC jechal super; dalej tak
a.kowalski 2002-05-19 / 15:02:41

Awatar użytkownika
davyjohn
Klubowicz
Posty: 4582
Rejestracja: ndz 06 sty, 2008 01:46
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: davyjohn » pn 17 sie, 2009 01:49

5 PZ - maj 2004

V Eliminacja PZ - wyniki

1 Marek Tulikowski, Peugeot 106, 4, 235,11
2 Norbert Myszkorowski, Honda Civic, 4, 240,32
3 Marcin Kucharski, Honda Civic, 4, 242,89
4 Marcin Chojnowski, Opel Astra, 5, 244,87
5 Piotr Szukszta, Honda Civic, 4, 245,9
6 Janusz Furgał, Renault Megane, 5, 246,56
7 Michał Szwachła, Fiat 126p, 1, 247,71
8 Zdzisław Żniniewicz, Honda CRX, 4, 247,97
9 Zbigniew Waniak, VW Golf, 5, 249,91
10 Aleksandra Furgał, Renault Megane, 5, 250,71
11 Błażej Czekan, Ford Escort, 5, 254,1
12 Mirosław Szcześniak, Renault Clio, 3, 256,45
13 Janusz Furgał, Renault Twingo, 3, 259,4
14 Andrzej Czekan, Ford Escort, 5, 260,42
15 Maciej Laskowski, Ford Focus, 5, 267,09
16 Marek Reontzki, Peugeot Partner, 5, 268,7
17 Aleksandra Furgał, Renault Twingo, 3, 271,32
18 Marcin Wiszniewski, VW Jetta, 4, 276,35
19 Piotr Aleksandrowicz, Fiat 126p, 1, 281,75
20 Marcin Wilczak, Daewoo Lanos, 4, 282,75
21 Adrian Wolanin, Ford Mondeo, 5, 296,84
22 Łukasz Olchawa, Fiat 126p, 1, 308,67
Mitsubishi Galant EA5W - 2.5 V6 163KM +LPG

Toyota Celica VI gen (AT200) - 1.8 115KM automat - emerytura

Mitsubishi Galant E88A - 2.5 V6 170KM 4x4 - cywil w służbie rajdowej ;)

Awatar użytkownika
davyjohn
Klubowicz
Posty: 4582
Rejestracja: ndz 06 sty, 2008 01:46
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: davyjohn » pn 17 sie, 2009 01:52

Zapowiedź KJS z czerwca 2004

II ELIMINACJA KJS - 27 czerwca niedziela
Organizatorzy zaplanowali 19 prób sprawnościowych:
BT - Tor Kartingowy - godz. 9.00
START - Tor Kartingowy - godz. 10.02
Sz-1 - Tor Kartingowy
Sz-2 - Tor Kartingowy
Sh-1 - Tor Kartingowy
Sl-1 - Tor Kolarski
Sz-3 - Hryniewieckiego (Port)
Sl-2 - Hryniewieckiego (Port)
Szh-1 - Urząd Celny
Sz-4 - Urząd Celny
PKC-1 - Tor Kartingowy - ok. 11.30
Sz-5 - Tor Kartingowy
Sz-6 - Tor Kartingowy
Sh-2 - Tor Kartingowy
Sl-3 - Tor Kolarski
Sz-7 - Hryniewieckiego (Port)
Sl-4 - Hryniewieckiego (Port)
Szh-2 - Urząd Celny
Sz-8 - Urząd Celny
PKC-2 - Tor Kartingowy - ok.13.00
Sz-9 - Tor Kartingowy
Sz-10 - Tor Kartingowy
Sh-3 - Tor Kartingowy
META - Tor Kartingowy - ok. 13.12

Zakończenie zawodów - ok. godz. 15.00
Zgłoszenia:
- ze strony ABRD - Dział Sportu - Zgłoszenia
- Biuro ABRD - al. Wojska Polskiego 237 a, w godzinach 10.00-15.00;
Wpisowe:
- 50,00 zł
- 40,00 zł - dla Członków Automobilklubów


... i odwołanie

II ELIMINACJA KJS - ODWOŁANA !
Na cztery dni przed zawodami zgłosiła się tylko jedna załoga !
W takim przypadku nie było innego wyjścia jak odwołanie KJS.
Organizacja imprezy sportowej typu KJS wymaga zaangażowania osób, sprzętu i pieniędzy. Wymaga też odpowiedniego czasu przygotowań. Wszystkie te działania mają tylko sens pod warunkiem, że jest dla kogo to robić.
Niestety okazało się, że wystapił generalny brak zainteresowanych.

Dział Sportu ABRD

Awatar użytkownika
Piotrek A.
Klubowicz
Posty: 491
Rejestracja: śr 19 gru, 2007 08:58
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Piotrek A. » pn 17 sie, 2009 08:51

Ten ostatni akapit to jakas patologia ;)

Awatar użytkownika
davyjohn
Klubowicz
Posty: 4582
Rejestracja: ndz 06 sty, 2008 01:46
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: davyjohn » pn 17 sie, 2009 08:59

Piotrek A., ja wiem - za dużo imprez wtedy było i taki efekt :P
A teraz same PeZetki i eNKaWueSy to wszyscy krzyczą bo głód jeżdżenia czują :D
Mitsubishi Galant EA5W - 2.5 V6 163KM +LPG

Toyota Celica VI gen (AT200) - 1.8 115KM automat - emerytura

Mitsubishi Galant E88A - 2.5 V6 170KM 4x4 - cywil w służbie rajdowej ;)

Awatar użytkownika
Mad Max
Klubowicz
Posty: 40
Rejestracja: pn 02 cze, 2008 09:11
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Mad Max » wt 17 sty, 2012 22:16

Trochę historii z mojego archiwum się pojawi...
Na początek taki o to zwiastun:
Obrazek

Dla młodzieży info: miejsce akcji -> rampa kolejowa w Stobnie.
Niestety nie mogę odnaleźć daty tej imprezy...

ZiG
Klubowicz
Posty: 353
Rejestracja: czw 03 sty, 2008 02:08
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: ZiG » śr 18 sty, 2012 21:22

To był KJS jaki organizowałem wraz z Norbim pod koniec 2003 roku :)
www.precise.com.pl Budowa Rajdówek & Precyzyjna obróbka metali i tworzyw sztucznych


Wróć do „Off - Topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości