treningi na szczecińskim torze gokartowym

Tutaj dyskutujemy o wszystkim co jest związane ze sportami motorowymi.

Moderatorzy: Apple, trzeci

autopaga
Klubowicz

treningi na szczecińskim torze gokartowym

Postautor: autopaga » sob 20 kwie, 2013 14:52

Witam

W poprzednim sezonie rozpocząłem swoją przygodę z mini oesami jeszcze cywilnym samochodem. Przez zimę przygotowałem nowe auto specjalnie pod tym kątem, jutro na Kluczewie będzie dziewiczy wyścig:)

Wracając do tematu wątku, chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają możliwości treningów na torze kartingowym? Z kim się to uzgadnia, w jakich godzinach jest możliwość, czy ktoś z forum regularnie trenuje?

I RS SMS
Klubowicz

Postautor: I RS SMS » sob 20 kwie, 2013 18:08

Torem zarządza Zrząd Okregowy PZM Szczecin. Prezesem w/w jest p. Józef Liszczak i jego należy poszukać w dni powszednie w godz. 9-15 w budynku przy torze i się spytać co i jak za ile i "dlaczego tak drogo" ;)

autopaga
Klubowicz

Postautor: autopaga » sob 20 kwie, 2013 19:10

Dzięki za odpowiedz, wybiorę się w poniedziałek.

Awatar użytkownika
Tommur
Klubowicz

Postautor: Tommur » ndz 21 kwie, 2013 22:17

Lub szybciej telefonicznie http://szczecin.pzm.pl/kontakt
Zachodniopomorskie Forum Samochodowe
www.z-f-s.pl
Automobilklub Zachodniopomorski
www.akzp.pl

autopaga
Klubowicz

Postautor: autopaga » śr 24 kwie, 2013 18:26

Byłem, już wszystko wiem, jak wymienię uszczelkę pod głowicą to jadę:)

Arko
Klubowicz

Postautor: Arko » pn 29 kwie, 2013 19:50

trening ok , ale poprostu zacznij jeżdzić na PZetki , Mini Oesy , Rally Amatory , Rallysprinty , KJS a kończąc na Magnolii , Monte Karlino czy Rajdach w Rallylandzie .

W regionie masz trzy super kluby Auto Klub Szczecin , Automobilklub Stargardzki ( moto-stargard ) oraz Automobilklub Zachodniopomorski w Gryfinie .
Kontroluj strony , forum , terminarz i poprostu przyjeżdżaj ucząszczaj na imprezy a jest ich sporo , jest w czym wybierać :)

Imprezy super , jeżdżissz , trenujesz , szalejesz , eksperymentujesz z autem obserwujesz jak auto zachowuje się w różnych sytuacjach , dodatkowo rywalizujesz no ale przede wszystkim dobrze się bawisz bo głównie o to w tym chodzi o dobrą zabawe i nawet jak będziesz ostatni to trudno tak bywa sport to sport . Nie ma się czym przejmować a jak dodatkowo uda Ci sie zająć miejsce na " pudle " w klasie czy w generalce no to jesteś GOŚĆ :) DAWAJ DAWAJ ! ZAPINAJ KASK , KRĘĆ SILNIK I RURA !!!

Wróć do „Wokół rajdów”